07
јун-2018

Резултати Конкурса

ПОКРЕТ ГОРАНА СРБИЈЕ

Београд, Ранкеова бр. 17

5.ЈУНИ-СВЕТСКИ ДАН

ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

2018.године

 

И  З  В  Е  Ш  Т  А  Ј

О РЕЗУЛТАТИМА КОНКУРСА ЗА: ПРОЗНИ САСТАВ, ПЕСМУ, ЦРТЕЖ, КАРИКАТУРУ, ПЛАКАТ, ФОТОГРАФИЈУ

И ЕКОЛОШКУ ПОРУКУ

Ред.бр КАТЕГОРИЈА НАГРАДА ПРЕЗИМЕ, ИМЕ И РАЗРЕД ИМЕ УСТАНОВЕ, ШКОЛЕ, МЕСТО
  ЦРТЕЖ ПРЕДШКОЛЦИ  
1.   I Новак Добросављевић, 6.г. Вртић “Бошко Буха“, ПУ “Наше дете“, Врање
2. I Сања Гајић, 4.г. Вртић “Шећерко“, Црвенка, Кула
3. II Војин Стаменковић, 6 .г. Вртић “Бошко Буха“, ПУ “Наше дете“, Врање
4. II Огњена Петровић, 5 .г. Вртић “Шећерко“, Црвенка, Кула
5. II Миона Игњатовић, 6.г. Вртић “Радосно детињство“, Чукарица, Београд
6. III Анастасија Љубичић, 5 .г. Вртић “Бошко Буха“, ПУ “Наше дете“, Врање
7. III Павле Михајловић Вртић “Плави чуперак“, Звездара, Београд
8. III Маша Стевановић, 6.г. Вртић “Радосно детињство“, Чукарица, Београд
  ЦРТЕЖ ОД I –IV РАЗРЕДА  
9.   I Тијана Илић, IV/4 ОШ “Дуле Караклаић“, Лазаревац
10. I Сара Трајковић, IV/2 ОШ “Вук Караџић“, Сурдулица
11. II Филип Чаловејић, IV раред OШ “Први Мај“, Влајковци, Брус
12. II Дуња Радовановић, IV/4 ОШ “Дуле Караклаић“, Лазаревац
13. II Марија Ацковић, II/1 ОШ “Радојка Лакић“, Савски Венац, Београд
14.   III Вук Алексић, I/4 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
15. III Никола Церовић, III/4 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
16. III Михајло Јаћимовић, III/3 ОШ “Бранко Крсмановић“, Сикирица, Параћин
  ЦРТЕЖ ОД  V- VIII РАЗРЕДА  
17.   I Милица Џодан, VIII/2 ОШ “Бранко Радичевић“, Стапар, Сомбор
18. I Маша Радомиловић, V/4 ОШ “Бошко Павковљевић Пинки“, Стара Пазова
19. I Вања Пантић, VI/3 ОШ “Љуба Ненадовић“, Чукарица, Београд
20. II Милица Кандић, VIII/1 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
21. II Ива Милетић, VI/3 ОШ “Бошко Павковљевић Пинки“, Стара Пазова
22. II Матеа Росић, V/5 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
23. III Тамара Белетшанин, VII/1 ОШ “Милан Хоџић“, Војка, Стара Пазова
24. III Александар Дошен, V/1 ОШ “Слободан Савковић“, Стари Бановци, Стара Пазова
25.   III Лука Трајковић, VII/1 ОШ “Предраг Девеџић“, Врање
  КАРИКАТУРА

ОД I-IV РАЗРЕДА

 
26.   I Олга Пинтарић,  II/3 ОШ “Љуба Нешић“, Зајечар
27. II Лазар Милановић, II/1 ОШ “Стеван Синђелић“, Велики Поповић, Деспотовац
28. II Ања Трајковић, III/1 ОШ “Радоје Домановић“, Врање
29. III Лазар Милошев, IV/1 ОШ “Лаза Костић“, Гаково, Сомбор
30. III Матија Ђорђевић, II/1 ОШ “Радојка Лакић“, Савски Венац,

Београд

  КАРИКАТУРА

ОД V-VIII РАЗРЕДА

 
31.   I Анђела Ракић, VI/1 ОШ “Бранко Крсмановић“, Сикирица, Параћин
32. I Матеја Рогоњић, V/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
33. I Лола Вуковић, VI/2 ОШ “Растко Немањић Св. Сава“, Нова Пазова, Стара Пазова
34. II Жељана Миловановић, VI/1 ОШ “Милан Хоџић“, Војка, Стара Пазова
35. II Вук Боричић, VII/3 ОШ “Душан Радовић“, Ниш
36. II Димитрије Петрић, VII/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
37. II Анђела Митрашиновић, VII/1 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
38. III Александра Ћирић, VIII/1 ОШ “Милан Хоџић“, Војка, Стара Пазова
39. III Огњен Грковић, VII/3 ОШ “Растко Немањић Св. Сава“, Нова Пазова, Стара Пазова
40. III Јована Марјановић, V/4 ОШ “Никола Тесла“, Раковица, Београд
41. III Марија Милошевић, V/1 ОШ “Никола Тесла“, Раковица, Београд
  ПЛАКАТ ОД I IV ДО РАЗРЕДА      
42.   I Гала Дончић, II/3 ОШ “Љуба Нешић“, Зајечар
43. II Лена Стојановић,  II/3 ОШ “Љуба Нешић“, Зајечар
44. III Стефан Станковић, III/1 ОШ “Доситеј Обрадовић“, Сомбор
  ПЛАКАТ ОД V-VIII РАЗРЕДА  
45.  

 

I Алекса Митровић, VII/2 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
46. I Мија Мијајиловић, VII/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
47. II Анђела Радовановић, VII/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
48. II Милица Еркић, VII/1 ОШ “Бранко Радичевић“, Стапар, Сомбор
49. II Валентина Тодоровић, VII/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
50. III Богдан Бешевић, VII/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
51. III Александар Станојевић, VII разред ОШ “Предраг Девеџић“,  одељење у Првонеку, Врањска Бања
52. III Никола Ђорђевић, VII/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
  ФОТОГРАФИЈА

ОД I-IV РАЗРЕДА

 
53.   I Јован Бајагић, IV/3 ОШ “Јован Поповић“, Сремска Митровица
54. II Ева Ерић, II/3 ОШ “Јован Јовановић Змај“, Врање
55. III Илија Илић, II/2 ОШ “Вук Караџић“, Пирот
  ФОТОГРАФИЈА

ОД VVIII РАЗРЕДА

 
56.   I Сенка Аранђеловић, VI/3 ОШ “Димитрије Давидовић“, Смедерево
57. I Милош Шкорић, VII/1 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
58. II Ђорђе Новчић, VII/1 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
59. II Марија Лaзаревић, VIII/1 ОШ “Димитрије Давидовић“, Смедерево
60. II Ана Луковић, VII/1 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
61. III Анђела Марковић, VI/6 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
62. III Вељко Радовановић, VII/3 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
63. III Барбара Марковић, VI/3 ОШ “Димитрије Давидовић“, Смедерево
  ФОТОГРАФИЈА

СРЕДЊА ШКОЛА

     
64.   I Кристина Урошевић, IV/2 Средња пољопривредно прехрамбена школа,  Сомбор
  ГОРАНСКА ЕКОЛОШКА ПОРУКА ОД I ДО IVРАЗРЕДА  
65.   I Нађа Сувић, I/2 ОШ “Добросав Радосављевић Народ“, Мачванска Митровица, Сремска Митровица
66. II Лазар Марковић, II/3 ОШ “Љуба Нешић“, Зајечар
67. II Кристина Тасић, III/1 ОШ “Радоје Домановић“, Врање
68. III Милица Стефановић,  I/1 ОШ“Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац
69. III Лена Петровић, IV/2 ОШ “Вук Караџић“, Сурдулица

 

 

 

 

       
  ГОРАНСКА ЕКОЛОШКА ПОРУКА ОД V- VIII ДО РАЗРЕДА  

 

 

70.   I Милица Топић, VI/1 ОШ “Слободан Савковић“, Стари Бановци, Стара Пазова
71. I Никица Рудеж, VII/2 ОШ “Љуба Ненадовић“, Чукарица, Београд
72. I Ана Борић, V/2 ОШ “Симеон Араницки“, Стара Пазова
73. II Јована Костадиновић, VI/3 ОШ “Добрила Стамболић“, Сврљиг
74. II Никола Гуја, V/4 ОШ “Никола Тесла“, Раковица, Београд
75. II Александар Стевановић, V/3 ОШ “Душан Радовић“, Ниш
76. III Алекса Вујичић, V/1 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
77. III Милица Арсић, VI/3 ОШ “Добрила Стамболић“, Сврљиг
78. III Елена Радојевић, V/4 ОШ “Никола Тесла“, Раковица, Београд
  ПРОЗА ОД I ДО IVРАЗРЕДА  
79.   I Миа Кривошија, III/1 ОШ “Растко Немањић Св. Сава“, Нова Пазова, Стара Пазова
80. II Тара Белоица II/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
81. III Ива Бажалац, II/2 ОШ “ IV краљевачки батаљон“, Краљево
  ПОЕЗИЈА ОД I-IV РАЗРЕДА

 

 
82.   I Маша Цивкароски, III/1 ОШ “Радоје Домановић“, Врање
83. II Луна Цивкароски, III/1 ОШ “Радоје Домановић“, Врање
84. II Ђурђина Савић, III/1 OШ “Први Мај“, Влајковци, Брус
85. III Вељко Панић, III/3 ОШ “Вук Караџић“, Књажевац
  ПРОЗА ОД V- VIII ДО РАЗРЕДА  
86.   I Давид Ивић, VII/4 ОШ “Добросав Радосављевић Народ“, Мачванска Митровица, Сремска Митровица
87. II Христина Антић, V/1 ОШ “Јован Шербановић“, Крепољин, Жагубица
88. II Сандра Пауновић, VII/4 ОШ “Љуба Ненадовић“, Чукарица, Београд
89. III Андреј Петровић, V/3 ОШ “Никола Тесла“, Раковица, Београд
90. III Александар Николић, VI/2 ОШ “Добросав Радосављевић Народ“, Мачванска Митровица, Сремска Митровица
         
91.   III Јелена Митровић, VII/1 ОШ “Добросав Радосављевић Народ“, Мачванска Митровица, С. Митровица
  ПОЕЗИЈА ОД V- VIII ДО РАЗРЕДА

 

 
92.   I Арсеније Николић, VII/2 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
93. I Ивана Пенић, VI разред ОШ “Вук Караџић“, Сремчица, Београд
94. II Ива Буљугић, V/1 ОШ “Петар Лековић“, Пожега
95. III Анђела Димитријевић, VI разред ОШ “Вук Караџић“, Сурдулица

 

  ПРОЗА СРЕДЊА ШКОЛА  
96.   I Анита Ђорђевић, III/3 Пољопривредна школа, Врање
97. II Јана Костић, III/3 Пољопривредна школа, Врање
  СПЕЦИЈАЛНE НАГРАД E  
98.     Ања Денић, 6 .г. Вртић “Радосно детињство“, ПУ Чукарица, Београд
99.   Ања Штрбац, VII/4 ОШ “Дуле Караклаић“, Лазаревац
100.   Филип Аризановић, III Пољопривредно ветеринарска школа ,Врање
101.     Ученици VII/1 разреда ОШ “Вук Караџић“, Књажевац

 

 

Архива

> <
Јан Феб Мар Апр Мај Јун Јул Авг Сеп Окт Нов Дец
Јан Феб Мар Апр Мај Јун Јул Авг Сеп Окт Нов Дец
Јан Феб Мар Апр Мај Јун Јул Авг Сеп Окт Нов Дец